Instagram e-posta doğrulama kodu gelmeme sorununu çözmek istiyorum

Instagram e-posta doğrulama kodu gelmeme sorununu çözmek istiyorum çok uzun süredir bunu araştırıyorum ama bişi yapamadım kafama ağrılar giriyo en sonunda sizi buldum inşallah faydalı olursunuz ?

hamza50 hamza50 (1)
4 yıl önce sordu

  • İnstagramdan doğrulama kodu istediğinde e-posta ya giriyon ve hiç doğrulama kodu yok. Sayfayı yenilemeyi dene. Spamlar a bak. Doğrulama kodunu doğru e posta adresine yolladığından emin ol. darkcrak 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Instagram'a kayıtlı eposta adresinin ne tür bir mail adresi? Hotmail, Gmail gibi ücretsiz bir e-posta adresi mi yoksa, sirket.com.tr gibi özel bir alan adı mı?

hakan hakan (15424)