Instagram Email Not Confirmed

Instagram email adresimi doğrulamak istediğimde Email Not Confirmed -  The email for this account couldn't be confirmed. Make sure you're confirming your email on the device where you're logged in to the Instagram app.  diye uyarı geliyor. Email adresimi doğrulayamıyorum. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Email adresini doğrulamak istiyorsan, Instagram'a giriş yaptığın bir cihazdan yap diyor kısaca. "The email for this account couldn't be confirmed. Make sure you're confirming your email on the device where you're logged in to the Instagram app."

    Telefonda instagram varsa ve giriş yapmış durumdaysan oradan Gmail, Hotmail vs hangi email adresin varsa ona gir ve oradan doğrulama linkini tıkla sorun düzelecektir. Pc'den işlem yapıyorsan da PC'den instagrama giriş yap sonra email doğrulama linkini tıkla.

    murat murat (12492)