instagram engel kaldırma

Instagram'da engellenen kişinin engeli nasıl kaldırılır?

instagram'da engel nasıl kaldırılır?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da engellenen kişinin engeli nasıl kaldırılır?

    Instagramda kişiyi engellediğinizde engelli iki farklı şekilde kaldırabilirsiniz

    1. yöntem instagram engel kaldırma:

    1. Arama bölümüne gidin ve kişiyi arayın.
    2. Engellediğiniz kişi listelendiğinde dokunun ve profil sayfasına gidin.
    3. Engelli kişinin profili gelecektir ama yine resimler, videlar görünmeyecektir. Profil sayfasında Engellemeyi kaldır'a dokunun.

    Bu şekilde Instagram engel kaldırma gerçekleşecektir.

    2. yöntem instagram engel kaldırma:

    Instagram engel kaldırma ikinci yöntem olaran kendi profil sayfanız ve profil ayarları üzerinden engel kaldırma işlemi. Bunun için şu adımları izleyin

    1.  Instagram'da kendi profilinize gidin.
    2. 3 nokta şeklindeki seçenekler simgesine tıklayın.
    3. Hesap bölümündeki Engellenen Kullanıcıları bulun. Burada Instagram'da tüm engellediğiniz kullanıcıları görebilirsiniz.
    4. Engelini kaldırmak istediğiniz kişiye dokunun.
    5. Engellemeyi kaldır'ı seçin.

    2. yöntem ileInstagram'da tüm  engellediğiniz kullanıcıları görebilirsiniz ve buradan istediğinizin engelini kaldırabilirsiniz.

    murat murat (12492)