Instagram engellediğim kişileri, engellenenler listesinde bulamıyorum

İnstagramımda yaklaşık 1 sene önce bir kaç kişiyi haberleri olmadan engellemiştim fakat şuan baktığımda engellenenler listesinde isimlerini göremiyorum . ama farklı instagram adreslerinden baktığımda aktif olarak instagramı kullandıklarını görüyorum bunun sebebi nedir?

hilloerto hilloerto (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagramda engelli kişiler

    Ayarlar > Gizlilik > Engellenen Hesaplar bölümünde listelenir.

    Eğer burada görünmüyorsa instagram da ya engelli değildir ya da instagram saçmalamıştır ki bu zırt pırt oluyor.

    Bu durumda kişinin profiline git. Engellemeyi kaldır, daha sonra tekrar engelle.

    murat murat (12492)