Instagram Engellediğim kişiyi bulamıyorum

Instagramdan engellediğim kişiyi dediğiniz yöntemlerle bile bulamadım ve engelli kaldıramıyorum ne engellenen kullanıcılar bölümünde var ne de aramalaragirip göremiyorum onu ne yapmalıyım

sedanuryldrm sedanuryldrm (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Engellenen kişilerde yoksa kişi engelli değildir demek ki.

    Engellediğin kişinin profiline webten erişmeyi deneyebilirsin: https://www.instagram.com/huniliofficial gibi.

    Tarayıcı üzerinden girdiğinde sağdaki üç nokta üzerinden engelli mi değil mi görebilirsin.

    murat murat (12492)