Instagram error occurred sorununu nasıl çözerim?

Instagram hesabımda 2 gündür 'error eccurred' hatasıyla karşılaşıyorum. Bomboş sayfa çıkıyor ve hesabıma giremiyorum. Şifre de yeniledim ama düzelmedi. Ne yapmalıyım? Instagram'da genel bir sorun olabileceği söyleniyor. Bu doğru mu?

Instagram error occurred hatası nasıl çözülür?

Instagram error occurred çözümü nedir?

a2063 a2063 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce error occurred sorununun hesabından mı yoksa uygulamadan mı kaynaklandığını bilmek gerekiyor. Bunu anlamanın en iyi yolu webden girmeyi denemektir. Instagram hesabına https://instagram.com adresinden girmeyi deneyebilir misin? Bakalım benzer bir sorun orada da yaşanacak mı?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Her yerden denedim ve aynı hatayla karşılaştım başka hesabimda bununla ilgili sorunla karsilasmuyordum a2063 5 yıl önce
    • O zaman hesabınla alakalı problem var. Hata olmadan önce hesabında neler yaptın? @a2063 omercik 5 yıl önce
    • Başka hesaptan beğeni ve takipçi gönderdim bir iki şikayette almış olabilirim .. a2063 5 yıl önce
    • Anladım, yani kesin bir çözüm varmı bilmiyorum. Instagram artık çok katı böyle şeylere karşı. Bence bunun çözümü biraz beklemek. @a2063 omercik 5 yıl önce
    • Pekala çok teşekkür ederim:) a2063 5 yıl önce