instagram eski gönderileri gösteriyor

Birkaç saatir instagram bende sürekli eski gönderileri gösteriyor. Sayfayı yeniliyorum 2 hafta önce gönderilmiş olan gönderiler geliyor. Herkeste böyle mi yoksa sorun bende mi?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet şuanda (26 Mayıs 2022) instagramda sorun var. Bazen giriş yaparken hata veriyor "Şifreniz değişmiş olabilir" diyor.

    Giriş yaptıktan sonrada instagramda eski gönderiler önünüze düşüyor.

    Sorun genel görünüyor.  Beklemekkten başka yapabileceğiniz bir şey yok.

    hakan hakan (15394)
    1 yıl önce cevaplandı

      genel sorun var

      turan155 turan155 (9)