İnstagram eski mesajları geri getirme ile ilgili lütfen yardımcı olur musunuz

Merhabalar nişanlıyım inan’ın 2 haftadır gözüme uyku girmiyor youtube’da bir çok video izledim bununla ilgili hiçbir yerde yanlış yapmıyorum ama bir türlü verilerim gelmiyor kendi ulaştığım kendi e postamı yazıyorum annemden deniyorum hiçbir şekilde olmuyor lütfen bu benim için çok önemli ya devam edicem ya benim için her şey biticek

reyna reyna (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önceden uzmanim.net'de buna dair çözümler yazılmıştı, bunları denedin mi?

    Instagram silinen mesajları geri getirme 2019

    Silinen Instagram hesabındaki mesajlar geri getirilir mi?

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      Instagram silinen mesajların geri gelmesini garanti edecek bir yöntem yok. Uzmanim.net youtube kanalında anlatılanları denediniz olmadıysa o mesajlar geri gelmez.   Videoda da anlatıldığı gibi yöntem instagramdaki bir hatadan faydalanıyor ve bu hata herkesete aynı sonucu doğurmuyor.

      Daha nişan döneminde 2 haftadır uykularınızı kaçıracak şeyler yaşatıyorsa size doğru kişi olmayabilir. Bu da bugünkü hayat dersimiz olsun.

      alattin alattin (16984)