Instagram Facebook'a Bir Türlü Bağlanmıyor

Merhabalar..
Daha önce Facebook hesabıma bağlı olan bir instagram hesabım vardı onu sildim. Yeni bir hesap açtım. Facebook'a bir türlü bağlanmıyor.

"Üzgünüz isteğini gerçkleştiremedik. Lütfen birazdan tekrar dene."

hata

 gibisinden bir uyarı veriyor.

  1. Samsung Galaxy S4 Kullanıyorum.
  2. Facebook'tan uygulamayı kaldırdım.
  3. Telefona format attım hesapları kaldırdım yeniden ekledim fakat bir türlü bağlanmıyor.

Rehbere bağlanıyor onda sıkıntı yok, İşin tuhaf yanı Instagrama yüklediğim bir resmi o bir türlü bağlanmayan Facebook hesabımda da paylaşabiliyorum fakat arkadaş listemi göremiyorum. Bu sorunu çözebilirseniz çok sevinirim. Bir aydır uğraşıyorum.

tripmaker tripmaker (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yok mu yardımcı olacak olan biri

    ?

    tripmaker tripmaker (1)