Instagram fotoğraf indirme nasıl yapılır?

Arkadaşlar Instagram'da beğendiğim fotoğrafları Android cihazıma nasıl indirebilirim? O kişinin hesabı gizli. Fotoğrafı kaydettim, ben o kişiyi takip ediyorum. 2-3 aydır indirme yöntemini bulamadım.

Instagram gizli hesap fotoğraf indirme yöntemi var mı?

kowo kowo (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram fotoğraf indirme veya video indirmek için GBInstagram uygulamasını kullanabillirsin. Orijinal Instagram uygulamasına ek olarak pek çok özellik var. Bunlardan en önemlisi gizli olsa bile o hesapta paylaşılan fotoğrafı veya videoyu indirebiliyorsun. Android telefonuna apk olarak indirip kurduktan sonra normal kullanabilirsin.

    GBInstagram indirme ve kullanımı:

    1. Buradan GBInsta apk dosyasını indirin.
    2. İndirdikten sonra kurulumu yapın.
    3. Uygulamayı açıp Instagram hesabınızla giriş yapın.
    4. Sonra indirmek istediğiniz fotoğrafı bulup sağ köşesindeki üç nokta simgesine tıklayın ve "Download" butonuna dokunun.

    Böylece o fotoğraf veya video telefonunuza inecektir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Buları yaptıktan sonra o uygulamayı silsem, hesabım ile erişimi kesilir değil mi? kowo 6 yıl önce
    • Evet. @kowo omercik 6 yıl önce