Instagram "fotoğraflar ücretsiz. videolar oynatılmayacak" nedir?

Merhabalar 2 gün önce Turkcelle geçtim İnstagram uygulamasında 2 hesap açıktı 3. bir hesap açtım ve yukarıda mavi bir şeritte "Fotoğraflar ücretsiz. Videolar oynatılmayacak." şeklinde bir yazı vardı üstüne bastığımda alttan bir panel çıktı ve panelde Fotoğrafları Turkcell veri bağlantını kullanmadan görüntülüyorsun yazıyordu ve 2 seçenek vardı.Turkcellin İnstagramla bir anlaşması mı var acaba yeni geçtiğim  için bilmiyorum Twitter'dan yazdım. Cevap olarak " Bu konuda uygulama üzerinden destek almanızı öneririz." dediler İnstagram'a yazdım ve ekran görüntülerini gönderdim yanıt bekliyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilecek vardır diye de buraya yazıyorum. Nedir durum. Görüntü boyutları için üzğünüm

xazxaz10 xazxaz10 (55)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Turkcell'in sosyal ağ paketleri var. Mesela Instagram paketi diye bir paket var. Sen onu kullanıyor musun? Veya belki Turkcell'e geçtiğin için Turkcell sana hediye olarak habersiz vermiştir. Müşteri hizmetlerini arayıp sormak daha mantıklı.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Evet sosyal paket kullanıyorum ama facebook twitter veriyor sadece instagram paketim yok xazxaz10 5 yıl önce
    • Hediye olarak paketlerimde instagram paketi yok. Ayrıca diğer hesaplarda yok öyle bişey varsa diğer hesaplarda da gözükmesi gerekmez mi? xazxaz10 5 yıl önce
    • İnstagram uygulamasını sildim yükledim hiçbir hesapta öyle bir yazı yok xazxaz10 5 yıl önce
    • Bunu internette biraz araştırdım. Bulduğum bilgilere göre bu Turkcell'in reklamıymış. Turkcell kendine Instagram uygulamasında bir reklam alanı yapmış. Ama çalışma mantığını inan çözemedim. Bunu rica etsem müşteri hizmetlerine sorabilir misin? Ben de merak ettim. @xazxaz10 omercik 5 yıl önce
    • Evet bence gördüm o yazıyı reklam olduğunu sanmıyorum. Uygulama müdahale etmesi için kodları değiştirmesi gerekmez mi? Hücresel veriyle uygulamada değişiklik yapmak mümkün değil saçma geldi o yüzden xazxaz10 5 yıl önce
    • Instagram'a reklam vermek mümkün. Ama nasıl bir reklam orasını anlayamadım. Turkcell müşterilerine özel olduğu kesin ama nasıl bir sistem orasını çözebilmiş değilim maalesef @xazxaz10 omercik 5 yıl önce