İnstagram giriş yaparken üzgünüz isteğiniz ilgili bir sorun oluştu hatası

İnstagram giriş yaparken üzgünüz isteğiniz ilgili bir sorun oluştu... İnstagram sildim baştan yükledim olmadı gene..

kullanici676757 kullanici676757 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    üzgünüz isteğiniz ilgili bir sorun oluştu hatası genelde Instagram sunucularında sorun olduğunda ortaya çıkıyor.  Kısmen parola sorunlarından dolayı da ortaya çıktığı oluyor.

    Instagram uygulama verilerini temizleyin. Sorun devam ediyorsa geçici bir hata oluşmuş olabilir daha sonra denemelisiniz.

    Sorun devam ederse https://www.instagram.com/ adresinden giriş yapmayı deneyin. Daha sonra buradan parolanızı değiştirin. Uygulama üzerinde bu yeni parola ile girmeyi deneyin.

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

      Gene olmadı 1 haftadır böyle :(

      kullanici676757 kullanici676757 (1)