Instagram giriş yaparken "üzgünüz, isteğinizle alakalı bir sorun oluştu" sorunu

Merhabalar.Ben instagrama giris yapamiyorum, kullanici adi ve sifre dogru, diyer telefonlardan ve internetden  sorunsuz giris yapiliyo.

Giris yapildiginda "üzgünüz isteğinizle alakalı bir sorun oluştu" yaziyor.

aqil aqil (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı bir cihaz ile sorun yaşamadığınıza göre kullandığınız cihazdan kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz gibi görünüyor.Android telefon kullanıyorsanız; Ayarlar-->Uygulamalar-->Instagram yolunda Verileri ve Önbelleği temizleyerek tekrar deneyin.

    iPhone ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)