Instagram gizli engelleme durumu

Arkadaşım kendi hesabıyla ilgili bir sıkıntı yaşayınca numarasını benimkiyle değişti instagram normalde tek noya birden fazla hesap açmaya izin veriyor ancak biz bunu yaptıktan sonra hesaplarımız birbirine görünmedi engellenmiş gibi engelli listesine baktık listede adı yok sıkıntı ne olabilir sizce ne yapmalıyız

kullanici626237 kullanici626237 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gizli bir engel söz konusu olabilir. Instagram gölge engelleme gibi yazılı olarak ortalıkta görünmeyen engelleme yöntemleri kullanabiliyor. Çoğu zamanda cihaz kimliği üzerinden işlemler uyguluyor.  İlk olarak deneyebileceğiniz cihazı sıfırlamak. Bunu yaptığınızda cihaz kimliği de sıfırlanıyor.  bunun dışında da deneyebileceğiniz bir yöntem yok şuan.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

      Teşekkür ederim

      kullanici626237 kullanici626237 (1)