Instagram gizli profili görme mümkün mü?

Instagram'da birini, takip etmedigi gizli bir sayfanın paylaşımına yorumlarda etiketlemiştim. Görebilme ihtimali var mı? Takip ettirmeden nasıl görmesini sağlayabilirim?

Instagram gizli hesap görme mümkün mü?

Instagram'da gizli hesabı görme imkanımız var mıdır?

rzgr rzgr (17)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Takip etmediğin gizli bir hesapta yapılan paylaşımı göremezsin. Gizli hesapta paylaşılanları takip etmeden görebilseydin hesabın gizli olmasınının ne manası kalırdı, değil mi?

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

      @hakan hocamın dediği gibi Instagram gizli profili görme diye bir şey mümkün değil. İnternette gördüğünüz "instagram gizli profil görme, instagram gizli hesap görme.." adı altında hiçbir uygulamaya ve siteye güvenmeyin. Hepsi kesinlikle dolandırıcılık amaçlıdır.

      omercik omercik (9418)