Instagram gönderileri sessize almak mümkün mü?

Instagram'da hikayeleri sessize alabiliyorum ama gönderileri sessize alamıyorum. Instagram gönderileri sessize alma nasıl yapabilirim?

nehir68 nehir68 (86)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Intagram sessize alma özelliği gelecek ama henüz test aşamasında olduğunu biliyoruz. Şuan için instagram'da sessize alma diye bir şey yok.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hikayeleri sessize alabiliyoruz ama nehir68 5 yıl önce
    • Hikayeleri sessize alma var doğru. Gönderileri sessize alma yok. Yakında gelecek ama.. @nehir68 omercik 5 yıl önce

    Instagramda gönderileri görmek istemediğiniz kişiyi takipten çıkartmanız gerekir. Hem takip edeyim hem de gönderlerini görmeyeyim olmuyor. Facebook'ta bu mümkün ama Instagram'da böyle bir seçenek yok.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hikayeleri sessize alabiliyoruz ama nehir68 5 yıl önce
    • @nehir68 hikayeleri alabiliyorsun ama gönderileri sessize alma özelliği yok. Birinde var diye diğerinde olacak diye bir şart yok. Instagram ne isterse o oluyor. murat 5 yıl önce