Instagram Görüntüleme Problemi

Merhaba, takipçi sayım 65k'larda olmasına rağmen, hikaye görüntülemelerim 300 - 400 arasında seyrediyor. Takipçi satın alma durumu yok, ilk dönemler 2k 3k iken bir takım takipçiler almıştım ama yıllar önceydi, shadowbanı da kontrol ettim ve gerekeni yaptım.

Bunun nedeni ne olabilir ?

fatihduman fatihduman (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle bot takipçiler genelde çoğu kişi için sadece rakam için kullanılıyor; fakat unutuyoruz ki onların beğeni veya story bakamayacağını ve herhangi bir etkileşimde bulunamayacağını unutuyoruz.

    Özel mesaj yolu ile ilettiğiniz nick inceleme sonucunda 65k takipçilerin yarısı bot, üzgünüm.

    bl4lev bl4lev (790)