İnstagram görüntülü arama geçmişini öğrenmek mümkün müdür?

İnstagram görüntülü arama geçmişi?

İnstagram görüntülü arama geçmişini nasıl görebilirim?

İnstagram görüntülü sohbet?

İnstagram görüntülü arama geçmişini temizle?

instagram geçmiş silme?

instagram görüntülü arama geçmişi nerede?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram görüntülü konuşma, kullanıcıların birbirlerini videolu bir şekilde arayıp sohbet ederek kullandıkları bir uygulamadır .

    Arkadaş, veya aileden birinin instagramına girdiniz diyelim ve kiminle görüntülü konuştuğunu merak ediyorsunuz, ve öğrenmek istiyorsunuz ama bulamıyorsunuz o halde size güzel haberimiz var görüntülü arama geçmişini görmek mümkündür

    (bu işlemi yapabilmek için o kişinin telefonu sizin elinizde olmasi gerekmekte)

    İnstagram görüntülü arama geçmişini nasıl görebilirim?

    • iphone telefonun ana ekran bölümündeki (arama ikonuna basınız)
    • daha sonra açılan sayfanın en alt kısmında (son aramalar'a basınz)

    ve instagram üzerinden en son yapılan görüntülü arama geçmişini göreceksiniz .

    İnstagram kullanıcı adını son aramalar kısmında göreceksiniz ve alt köşesinde örnek @uzman isimli kişi ile görüntülü arama gibi yazacaktır .

    2brazzy

    @uzman isimli kişi ile görüntülü arama

    ve arama geçmişi kayıtlarda silinmediği sürece görünecektir.

    İnstagram görüntülü arama geçmişini nasıl temizlerim?

    telefonun sahibi sizseniz ve görüntülü arama geçmişini silmek istiyorsanız aşadaki yönlendirmeleri izleyin.

    • telefonun son aramalar kısmındaki sayfanın sağ üst koşesinde (düzenle) yazan yere basınız .
    • ve son üst koşede (sil) yazan yere tıklayın ve alt koşede uyarı penceresindeki (Son Aramaları Sil) ve onaylıyoruz ve son aramalar silinmiştir .

     -Sadece iphone ios kullanan kişiler görüntülü arama geçmişini görebilirler .

    Not: bilgilendirmek amaçlıdır

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Android'de bu yöntem mümkün değil anladığım kadarıyla omercik 4 yıl önce
    • Videosunu çekmek isterdim :( omercik 4 yıl önce
    • @farurhenho sadece iphone için geçerlidir bl4lev 4 yıl önce
    • Acaba videosunu sen mi çeksen ;) @2brazzy omercik 4 yıl önce
    • @farurhenho iphone kullanmıyorum, aldatma gibi bir olayda iz sürerken böyle bir özellik keşffetim:) bl4lev 4 yıl önce
    • Dedektiflik ha, mükemmel :) @2brazzy omercik 4 yıl önce