Instagram güvenlik kodu sorun oluştu hatası

hesabıma girdim ve olağanüsytü giriş hatası aldı maılme kod geldı guvenlık kodunu yazdım 5 saatır uzgunuz sorunn oluştu sonra dene hatası alıyordum son saattede ara ara kod yanlıs yada aynen bu hatayı yebnıden verdı giremiyorum hesbaıma lutfen yardım edın nerdne kıme sorcam nasıl duzelır ınanın hıc bılmıyorum anlamam

kullanici907153 kullanici907153 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Görünen o ki şua aralar instagram ile ilgili bir sorun var ve bunu senin gibi herkes yaşıyor: Instagram kodu girerken sorun oluştu diyor

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bunun Instagram'ın üzerinde çalıştığı yeni güncelleme ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Instagram hack edilen hesapların daha kolay geri alınabilmesi için uygulamada bazı yenilikler yapacak.

      Çalınan Instagram hesaplarının geri alınabilmesi, hesap kurtarma yapabilmek için yeni bir yol üzerinde çalışıyorlar. Yeni yöntemse size orijinal email hesabı, telefon numarası gibi sorular sorulacak ve sonrasında 6 karakterli bir doğrulama kodu gönderilecek. Oluşan sorun bundan kaynaklı olabilir.

      alattin alattin (16984)
      4 yıl önce cevaplandı

        aslında bana kod gelıyor 6 karakter maıle ve yazıyorum o koda ya yanlış dıyor ya da uzggunuz sorun oluştu hatası cıkıyor ılgınc bır sekılde.

        kullanici907153 kullanici907153 (1)
        4 yıl önce cevaplandı

        • Şuan görünen o ki bu şekilde mail ile gelen 6 karakterli güvenlik kodlarında bir sorun var. SMS ile gelenler çalışıyor. alattin 4 yıl önce