Instagram "güvenlik kodu yanlış" hatası

İyi günler. Benim sorunum hesabımın şifresini birçok kez yanlış girdim ve doğrusunu hatırlayıp hesabıma girince olağan dışı bir giriş denemesi saptadık yazdı ve e postama gönderilen kodu yazmam gerektiğini söyledi doğrulama yapmak için e postama girdim ve kod gelmişti buraya kadar sorun yok ama kodu her girdiğimde kod hatalı diyor birçok kez denediğimde ise lütfen daha sonra girin diyor yeni kod istiyorum yeni kod geliyor ama yine aynı hata bu sorun bence instagramdan kaynaklı cünkü 3.parti yazılım hic kullanmadım kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama lütfen düzeltebilir misiniz?

burakisleyen burakisleyen (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Problemin aynısı bugün bende de yaşandı. Çözümü için yapabileceğimiz hiçbir şey yok, sorun instagram'ın kendisinden kaynaklanıyor. Beklememiz gerekiyor mecburen..

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • inşallah düzelir bende yaklaşık 1 haftadan beri sürüyor burakisleyen 4 yıl önce

    Bunun Instagram'ın üzerinde çalıştığı yeni güncelleme ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Instagram hack edilen hesapların daha kolay geri alınabilmesi için uygulamada bazı yenilikler yapacak.

    Çalınan Instagram hesaplarının geri alınabilmesi, hesap kurtarma yapabilmek için yeni bir yol üzerinde çalışıyorlar. Yeni yöntemse size orijinal email hesabı, telefon numarası gibi sorular sorulacak ve sonrasında 6 karakterli bir doğrulama kodu gönderilecek. Oluşan sorun bundan kaynaklı olabilir.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    • zaten bu yöntem kullanılmıyor mu ? cünkü bana karakterli doğrulama kodu gönderdi fakat kodu doğru girmeme rağmen kod hatalı diyor bence onlardan kaynaklı sorun başka forumlara baktığımda bir kac kişidede bu zamana yakın böyle bir sorun olduğu gözüküyor demek ki yeni cıkan bir sorun inşallah düzelir . burakisleyen 4 yıl önce
    • @burakisleyen henüz yaptığı değişiklik ve testlerin tam detaylarını bilmiyoruz. Bu tür değişikliklerde baz yazılımsal hatalar ortaya çıkabilir. Senin sorunun da düzeldiğine göre muhtemelen böyle bir hata oluştu ve fark ettiler. Telefon numarası ve email ile birlikte ek bazı bilgiler de sorulabilir. İlerleyen zamanlarda bunu göreceğiz. alattin 4 yıl önce

    Herkese çok teşekkür ederim sorun kendi kendine cözülmüş şimdi denedim olur diye oldu yararlı yararsız tüm yardımlarınız icin cidden cok teşekkür ederim bu siteyi keşfettiğim iyi oldu herne kadar sorunu cözmeme yardımcı olamasanızda(genel hata  olduğu  icin) en azından bilgilendirmek icin bile olsa vaktini ayırıp yazan uzmanlar var iyi akşamlar

    burakisleyen burakisleyen (1)