Instagram güvenlik kodu yanlış hatası

Giriş yapamıyorum hem de defalarca denememe rağmen lütfen yardım edin nasıl giriş yapabilirim durmadan parola yanlış diyor

kullanici434003 kullanici434003 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu maalesef instagram'ın kendi hatası ve geçici olarak çözümü yok. YouTube'da bununla ilgili bir bilgilendirme videomuz vardı. Oraya bazı kullanıcılar VPN ile denediklerinde sorun çözülüyor yazmışlar. VPN programı indir telefonuna ve kodu bir de öyle girmeyi dene, olacak mı görürüz.

    omercik omercik (9418)