Instagram hareket durumu görünmüyor. Instagram hareket durumu sorunu

iPhone 7 kullanıyorum. Hareket durumu özelliğini aktif etmeme rağmen Instagram Direct'te mesaj attığım kişilerin son görülme zamanını göremiyorum. Ayrıca başkaları da benim son görülme zamanımı göremiyor. Instagram hareket durumu sorununu nasıl çözerim?

Instagram hareket durumu görünmüyor ne yapmalıyım?

pervinhaciyev pervinhaciyev (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Görebilmen için öncelikle karşıdaki kişi kendindeki hareket durumunu göster özelliğini açmalı. Eğer açmazsa sen onunkini göremezsin o da seninkini göremez.

    Ayrıca Instagram'ın hareket durumu gibi yeni özellikleri maalesef özellikle eski hesaplara gelmiş değil. Ben de hala yok mesela.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Hic kimseni goremiyorum,acik olan kishilerdede gormuyorum,benim hesabim eski bir hesab

      pervinhaciyev pervinhaciyev (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Eski hesaplarda böyle sorun var işte. Yeni bi hesap açabilirsin omercik 5 yıl önce