Instagram hareketler bölümünde takipçiler gözükmüyor

Merhaba İnstagram hareketler bölümünde sen kısmında beni takip edenler gözükmüyor,satış sayfam mevcut ve beni takip ediyolar takipçi sayısı çoğalıyor ama hareketler girdim zaman orda istediğini kabul etti yazısı görünmüyor,sadece beğenş yorumlar düşüyor nedeni  ne olabilir ?

enes3458 enes3458 (1)
6 yıl önce sordu

  • Sanırım aynı konuyu farklı hesaptan açmıştınız. Orada gerekli cevabı verdim. omercik 6 yıl önce
  • buraya herhangi bir konu açmadım cevabınız neydi ? enes3458 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Instagram yeni takipçi bildirimi gelmiyor sorunu konusuna bakın. Orada belirttiğim şekilde sorun yaşıyor olabilirsiniz.

omercik omercik (9418)