İnstagram hareketler dökümü sorunu

İnstagram da hareketler dökümünde beğeniler 98 diğer kişiden çoğalmıyor mesela bana 130 beğeni geliyor ama hala böyle yaklaşık iki haftadır aynı acaba hesaptamı bir sıkıntı var?

kullanici583290 kullanici583290 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba sorununuzun cevabını murat hocamız farklı bir konuda açıklmış gibi duruyor.Aşağıdaki inceleyebilirsiniz.

    instagramda hareketler görünmüyor sorunu nedir?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Ama başkaların böyle olmuyormuş kullanici583290 6 yıl önce
    • @kullanici583290 beğenilerinizin veya hareketlerin belli bir kısmını Instagram yüksek ihtimalle size göstermeyecektir.Kendimden örnek verdiğimde bir fotoğraf ardından alınan onlarca beğeni size tek tek gösterilemyecek ve belli bir sayıda gösterilecektir. Instagram bu şekilde bir sınır koyarak yükünü hafifletmiş oluyor muhtemelen. ismailsarp 6 yıl önce
    • @kullanici583290 siz beğenileri birikmeden aşama aşama okursanız muhtemelen beğenileri görebileceksinizdir. ismailsarp 6 yıl önce
    • Teşekkür ederim kullanici583290 6 yıl önce

    Ama ben diğer arkadaşlara sorduğumda bu sorun yani beğeni sayısının aynı kalma sorunu yokmuş benim beğenim 98 geldiğinde ve hala geldiğinde 98 de kalıyor çoğalmıyor

    kullanici583290 kullanici583290 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hesapta bir sıkıntı varmıdır? Ve diğer arkadaşlarda böyle olmuyormuş bir tek bende var bu sorun kullanici583290 6 yıl önce