Instagram hareketler gözükmüyor, takip bölümü kayboldu

instagram'da takip bolum bende gozukmuyo yani kimi takip etmis, neyi begenmis bolum gozukmuyo yardimci olun lutfen

yardim01 yardim01 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu durum Instagram ile alakalı. Instagram yeni özellikleri deniyor. Bazı bölümleri kaldırıyor. bunu da kısıtlı kullanıcı üzerinde deniyor. Muhtemelen sende bu kullanıcılardan birisin. Bunu çözebilmek için yapabileceğin bir şey yok.

    Uygulamayı kaldırmak yeniden yüklemek filan işe yaramayacaktır. Instagram bu işlemleri kullanıcı hesapları üzerinden işletiyor. Bu kullanıcılarda kullandıkları telefon modeline vs göre seçiliyor. Biraz daha bekle kendiliğinden düzelecektir ya da tüm kullanıcılarda hareketler kaldırılacaktır.

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

      Aynı sorun bende de var. Şu aşamada bir çözüm bulamadım ama hesap ile ilgili olduğunu düşünmüyorum kendi hesabımı başka telefondan girince o özelliği görebildim.

      Sorun telefondan diyeceğim o da değil. Başkasının hesabını benim telefondan girdik öyle de gözüktü. Ilginç bir durum var çözümü bulursam iletirim.

      lowcord lowcord (7)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Hayatımda Instagram kadar problemli, ne yaptığı bellisiz olan bir sosyal medya platformu görmedim. omercik 4 yıl önce
      • Sanırım bu özellik kaldırılıyor. Bu sorunu yaşayanlar günden güne çoğalıyorlar. lowcord 4 yıl önce