Instagram Hareketlerin özelliğinin çalışma mantığı nedir?

Instagram Hareketlerin özelliği nasıl çalışıyor? Yani çalışma mantığı nedir?

Instagram'da geçirdiğimiz süreyi nasıl hesaplıyor? Hesaplarken neyi dikkate alıyor?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram Hareketlerin özelliğinin çalışma mantığı nedir?

    Instagram'a yeni gelen Hareketlerin özelliği sayesinde Instagram'da ne kadar süre geçirdiğinizi öğrenebiliyorsunuz. Bu yazıda bunun nasıl hesaplandığından bahsedeceğim.

    Instagram, geçirdiğiniz süreyi hesaplarken sizin uygulamaya girme ve uygulamadan çıkma zamanınıza dikkat ediyor. Siz telefonunuzdaki Instagram simgesine tıklayıp uygulamaya girdiğiniz andan itibaren bu kayıt altına alınmaya başlıyor. Eğer uygulamadan çıkarsanız veya çıkmadan başka bir uygulamaya geçiş yaparsanız kayıt alma duruyor.

    1 gün içinde toplam 5 defa Instagram'ı açıp kapattığınızı ve her açmada toplam 20 dakika geçirdiğinizi varsayarsak, 5x20 = 100 dakika, yani siz o gün Instagram'da toplam 100 dakika geçirmiş olacaksınız.

    Instagram'da geçirdiğiniz süreyi size gösteren Hareketlerin özelliğinin çalışma mantığı bu.

    Instagram Hareketlerin özelliği nedir, ne işe yarar? linkine tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)