Instagram Hashtag Hatası

Normalde sorun yoktu 1-2 gün once başladı resim paylaştığım zaman yazdığım etikette resmim görünmüyor yani etiketler geçersiz hiçbir işe yaramıyor.

celebboy celebboy (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Eğer girdiğiniz Hastag banlanmış yani yasaklanmışs böyle bir durum söz konusu olabilir.

    Seçtiğiniz hastag ban yediyse çalışmaz.

    Edit: Instagram Hashtag çalışmıyor Mart 2015 sonrasındaki Instagram değişiklikleri

    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

      Aynı sorunu 2 aydır yaşıyorum. Zulüm olmaya başladı paylaşım yapamıyorum. Popüler olmayan hashtag'ler ya da çok az sayıda hashtag kullanmama rağmen aynı problem oluyor. Sorunu çözdüğünüzde paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

      beko beko (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Bu sorunun Facebook'un Instagram'ı satın almasından bu yani birçok kullanıcının karşılaştığı bir sorun ve kesin bir çözümü yoktur. Fakat önereceğim işlem birçok kullanıcının sorununu çözmüştür.

        1. Instagram'da profilinizi açınız ve sağ üst köşedeki simgeyi seçiniz.
        2. "Paylaşım Ayarları" seçeneğini açınız.
        3. Buradan "Facebook"a dokununuz ve Facebook bilgilerinizi girerek giriş yapınız.

        Bu işlemlerin ardından yeni paylaşımlarda bulunarak çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Umarım bu işlemler sorununuzu çözecektir.

        utkubayat utkubayat (885)