Instagram hatasi

Merhabalar kullanıcı adım şifrem doğru olmasına rağmen google playdan yuklemis oldugum instagrama giris yapamiyorum surekli karsima uzgunuz isteginizle ilgili sorun oluştu diyor fakat internetten kullanıcı adım ve şifremle giriş yapabiliyorum yüklemede hata alıyorum girişi sağlayamıyorum son surum guncellemside yaptı silip tekrar yukledim ama hala aynı hatayı vermektedir yardımlarınızı rica ediyorum

birsengulbas birsengulbas (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    birden fazla hesap kullanımda yada giriş çıkışların çok olduğu zaman böyle sıkıntılar oluşabilir.

    şifremi unuttum diyerek şifre talebinde bulun. ve muttlaka telefon numaran da kayıtlı olsun.

    ismailix ismailix (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba adima ait 1 tane hesap var kullanmış oldugum şifremi de degistirdim ama hala aynı hatayı almaktayım mailime güncelleme geliyor şifre değişikliği de yaptım fakat giriş yapamıyorum internetten giriş yaptigimda telefon numaram yazıyor profilimde fakat telefon playstordan yukledigim instada numara uzerinden girerken böyle numara yok diyor e pista ile deniyorum yine aynı sorun oluştu hatası alıyorum bi türlü açamıyorum o yüzden birsengulbas 6 yıl önce