İnstagram hatası

İnstagramımda son 1 aydır çok sinir bozucu bi hata var. Hikayeme bakanları gizmelemediğim halde silik çıkıyor gizlenmiş gösteriyor. Önce normal isimler çıkıyo b iki tıklama sonrası isimşer siliklşiyor ve hikayem herkese açık. Diğer tellerdwn deneyincehwr şey normal. Verileri ve ön belleği sildim tık yok. Fabrika ayarlarına mı dönmeliyim, format mı attırmalıyım:((

ecemm35 ecemm35 (1)
5 yıl önce sordu

  • Telefonunuzun markası, modeli ve Android sürümü nedir? omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Telefonu sıfırlamadan önce eğer mümkünse başja tekefondan intagram hesabınıza girin ve sorun orada da devam ediyor mu kontrol edin. Eğer sorun orada da devam ediyorsa sorun hesabınızdadır.

Instagram bazı yeni özellik ve güncellemeleri bazı hesaplar üzerinde deniyor. Bu da zaman zaman sorunlara yol açıyor. Bu durumda telefonu sıfırlamak, Instagram'ı yeniden yüklemek filan hiç bir işe yaramıyor.

murat murat (12492)
5 yıl önce cevaplandı

  • Diğer tellerden deneyince her şey normal yazmış omercik 5 yıl önce
  • Herhalde sorun sadece kendi telefonunda omercik 5 yıl önce
  • @farurhenho sıfırlasın telefonu o zaman murat 5 yıl önce