Instagram şüpheli giriş denemesi hatası

İnstagramda şüpheli giriş denemesi diyor ve epostama kod geliyoe ama kod ile girince yine hata veriyor yardım eder misiniz allah aşkına ya yalvarırım beyler

alperen76 alperen76 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    yine senin iyi durum benim hesap kayboldu resmen dün yıllardır kullandığım hesap bir anda gitti facebook üzerinden giriş yapmak istediğim zaman kaydolmam için sayfa açılıyo instagramım yok ortada başka instagramdan baktığım zaman hesabım bile çıkmıyor artık

    fatihhfthh fatihhfthh (1)
    4 yıl önce cevaplandı

    • benim hesap görünüyo arkdaşlardan falan girince açık şuan ama ulaşamıytorum bi türlü desteğede yazdım napcam bilmiyorum alperen76 4 yıl önce

    Dün instagramda ciddi bir sorun yaşandı.  Sorun yeni başladıysa bununla ilgili olabilir. Hesabına önce instagram.com adresinden girebiliyor musun bunu kontrol et.

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

    • ordan da girdim olmuyor abi ya epostama kod geliyor giriyorum kodu yanlış kod tekrar deneyin diyor ama eminim koddan 50 kez denedim napıcaz ya of alperen76 4 yıl önce
    • @farurhenho bu konularda iyidir ona bir danışalım. hakan 4 yıl önce