Instagram Henüz paylaşılamadı tekrar dene hatası

Bir kaç gündür instagram'da paylaşım yapamıyorum. Kullandığım instagram hesabı kişisel bir hesap. Bir paylaşım yapayım diyorum hemen karşıma Henüz paylaşılamadı tekrar dene uyarısı geliyor. Bunun dışında instagram normal çalışıyor. Henüz paylaşılamadı tekrar dene hatasının çözümü ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    instagram benim gördüğüm son zamanlarda tuhaf banlar - engellemeler koyuyor. Bot hesaplarla yoğun bir şekilde mücadele ediyor.  Hesabında bir bot hareketi olduysa geçici bir engelleme söz konusu olabilir.

    Arkadaşlar farkında olmuyor ama bu instagram takipçi arttırma yazılımları, siteleri sizin hesabınızı ele geçiriyor. instagram üzerine entegre çalışan yazılımların büyük çoğunluğu sizin instagramınızı ele geçiriyor ve arkaplanda beğieniler takipler yapıyor.

    Bu engellemeler genelde hesaba uygulanıyor. Telefonu sıfırlamak, uygulamayı kaldırıp yüklemek filan çözüm olmaz. Tek yapabileceğin beklemek. Bu engellemeler genelde zaman sınırlı oluyor 1 saat, 1 gün, 1 hafta gibi.

    VPN kullanmak filan çözüm olmaz. tek yapabileceğin beklemek.

    murat murat (12492)