Instagram hesaba giriş sorunu

Merhaba videonuzu izledim ne yazıkki hata düzelmedi aslında bu hatayı verdigi halde bir kez bir şekilde giriş yapabilmiştim hesabıma sonra youtubede izledigim videolardan denemeler yapınca hesaptan attı ve bir daha giriş sağlayamadım fake hesaplarımın kapanmasından dolayı bu ip banı yedim ben youtubede 2. videonuzu bulamadım şuanki tarihe göre intagramın kapatamadıgı açıgı bilipte bu durumu çözme şansımız var mı gerekli bilgileri sizden almak veyahut ne yapmam gerekiyorsa sölemenizi istiyorum aksi taktirde ne yazıkki iş bulup telefon almak zorunda kalıcam :( En yakın zamanda cevabınızı detaylı bir şekilde bekliyorum

firatalbayrak firatalbayrak (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    @murat benzer bir soruya şunları yazmış:

    Uzmanim.net Youtube kanalında iki çözüm paylaşıldı:

    Bunları ben arkadaşlarımda denedim genelde sonuç aldım. Ama sende işe yaramazsa tek çaren telefonu sıfırlamak gibi görünüyor.

    Görünen o ki çözümler işe yaramazsa telefonu sıfırlamak çözüm sağlıyor.  Yani telefonu değiştirmene gerek yok.

    hakan hakan (15424)