Instagram hesabi giris sorunu

Merhaba arkadaslar instagram hesabima giris yapmaya calisirken an unknown error has occurred  mesajini aliyorum.sunucuda ve internetimde sikinti yoktur.Baska hesaptan giris yapa biliyorum.kaybolan hesabimi aradigimda hic bir sey cikmiyor.daha once mesajlastigim arkadaslarin directinde ismim Instagram kullanicisi olarak goruluyor, anlasilan su ki hesabim silinmis olabilir.birisi ve ya instagram tarafindan.ama instagram tarafindan silinmis olsa hesabinin donduruldu kapatildi ve  ya silindi diye bir mesaj almam lazim.oyle birsey yazmiyor.en yakin ihtimal su ki hesabimi calmis sonra da silmis olabilirler.ne yapabilirim hesabimi kurtarmak icin yardimci olurmusunuz? tesekkurler.

kullanici974539 kullanici974539 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    an unknown error has occurred (Bilinmeyen bir hata meydana geldi) hatasının birçok sebebi olabilir.Başka hesaplar ile de giremiyorum deseydiniz Telefonunuzda Instagram hesabını yeniden kaldırıp yüklemek veya Instagram uygulamasının verilerini silmek çare olabilirdi.Ancak sizin anlattıklarınıza bakılırsa Instagram hesabınızda şuanda bir engellenme,silinme veya çalınma durumu var.

    Eğer engellenme durumunda iseniz bu geçiçi bir sorun olabilir.Instagram kullanıcılarının belirli limitlerini aşması sebebiyle kullanıcılara geçiçi cezalar verebilir.Bu durumda beklemekten başka çareniz kalmaz.

    Çalınma veya silinme durumlarında kullanıcıların hesaplarına normal yollardan erişmesi imkansız olabilir.Bu durumda Instagram ile iletişime geçerek hesabınızı kurtarmayı denemeniz gerekir.Buradaki linke tıklayın ve açıklamalara göre ilerleyin.Instagram ile bu şekilde iletişim kurmuş olursunuz.Instagram sizden kendinizi kanıtlamanız için bir kod yazısını elinizde tutarak kendi resminizi çekmenizi isteyebilir.Bu şekilde hesabınızı kurtarma şansınız olabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)