Instagram hesabı nasıl hacklenir?

Arkadaşlar Instagram hesabı patlatmayi bilen var mı? Kötü bir amacım yok, unuttuğum hesabım 'Facebook, Mail, telefon numarası' bunlardan hiçbirine bağlı değil ne yapabilirim?

kullanici682924 kullanici682924 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Patlatmak deyince eskiden msn patlatma kavramları aklıma geldi :)

    Ama yapmak istediğinizi yapamazsınız, elinizde bir ipucu veya bilgi olmadan hesabınızı tekrar alamazsınız.Mutlaka elinizde örneğin hesabınıza ait bir e-posta, mail adresi veya farklı bir bilginin bulunması gerekiyor.Zaten piyasadaki twitter, instagram hesaplarının ele geçirilmesi de aslında bu şekilde oluyor.Karşıdaki kişi bir açık vermediği müddetçe sizin hesabınızı almaları imkansıza yakın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

      Hesap kendi hesabınsa ve bahsettiğin telefon, email gibi bilgiler yoksa o hesabı geri alamazsın. Hele hack yolu ile hiç alamazsın.

      Ancak kullandığın eski parolalarını sırası ile deneyebilirsin.

      murat murat (12492)