Instagram hesabı şifresi kırılabilir mi?

Instagram hesap şifre kırma mümkün mü?

Instagram hesap çalma nasıl yapılır?

cavid555 cavid555 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    instagram şifresini kırmak mümkün değil ( Aynı şekilde Facebook/Twitter gibi... ) Ancak Siber Suçlarda görev yapan birisi bunu bilebilir bunun sebebi, siz bir suça karıştığınız zaman siber suçlarda çalışan birisi hesabı saniyeler içinde bulur, fakat normal bir kullanıcıysanız mümkün değil, internetteki Cheat , Hack, Facebook şifre kırma gibi hileler indirmeyin bunların hepsi ZARARLI yazılım içeriyor ( Trojan, Truva. vb... )

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Instagram hesap şifresi kırmak güvenli bir sistemde mümkün değildir.

      Bu hesapların şifresini kırmak yada hesabını çalmak ancak problemli ve açığı bulunan sistemlerden yapılabilir. Bu işlemlerde öyle kolay kolay olmaz, belirli bir uzmanlık gerektirir.

       Ayrıca uzmanım.net üzerinden bu bilgilerin gösterilmesi site kurallarımıza ters düşer ve buna müsaade edilmez.

      Eğer sen bir açık vermiyorsan ve kullandığın PC güvenlik bakımından sağlam ise siber suçlarda bu şifrelere ulaşamaz. Bunun için instegram, twitter ve benzerlerinden şifre talep edilmesi ve bu talebin kabul edilmesi gerekir. Ama normalde ve prensipte böyle bir talep olumlu karşılık görmez.. Belki uluslararasi kabul goren bir yargı karari sonucu olabilir bu. Sonuç olarak eğer bir açığın olmazsa senin bu tür bilgilerinin başkalarinin eline geçmesi neredeyse imkansız gibidir ("Neredeyse" kelimesinı özellikle kullanıyorum. Zira hayatta hicbir şey mutlak degildir).

      Örnek: Twitter hesap sahibi Fuat Avni kimliği hükümetin resmi girişimlerine rağmen öğrenilemedi @nvidiagtx

      temmuz temmuz (12505)