İnstagram hesabı telif hakkı yediniz diye mesaj aldım

İnstagram telif hakkı yediniz diye bi mesaj geldi itiraz için linke tıkladık. O sıra instagrama giriş yapamadım. Şifreyi değiştirmeye çalışırken de telefon numarasını ve e posta adresi değiştiğini fark ettim ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz

rabiyozky rabiyozky (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    instagram hesabınız çalınmış. Bu yönteme oltalama deniyor. Mesajı gönderen instagram değil elbette.

    Çalınan instagram geri alma : https://www.youtube.com/watch?v=iKF3aR7wPTI videoda anlatılanları yapın.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

      Merhaba, gördüğünüz her linke tıklamayın, Allah razı olsun @alattin abinin "Whatsapp Ülker 80. Yıldönümü Kutlaması Mesajına Dikkat!" adlı videosunu izledikten haftalar sonra biri anneme "Trendyol Alışveriş Karnavalı" link yollamış annemde bana attı bende şüphelendim zaten asnneme bildirdim durumu.

      Yani anlayacağınız gelen her türlü linke tıklamayın, markalardan gelen linkler zaten belli oluyor.

      ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)