instagram hesabi

İnstagram hesabimi uygulama olaraj sildim ve facebook eposta instagramin kendiside dahil olmak uzre uzun sure kullanmadigim icin sifrelerini unuttum kullanici adimi hatirliyorum suan kapandigim icin acik fotograflarimi gormelerini istemiyorum diye bana danisti bi arkadasim yardimci olabilirmisiniz acaba ?

amorjapanes amorjapanes (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle email adresinizim parolasını hatırlamalı veya sıfırlamalısınız.

    Email hesabınızın uzantısuna  göre ,hotmail, gmail vb. servislerden parola sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.

    Parolanızı hatırlamadan hiç bir işlem yapamazsınız. Email adresinizin hangi servisten olduğunu yazsaydınız size parola sıfırlama linkini yazabilirdim.

    Parolanızı bulduktan sonra intagram hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

    Hesabınızı silmek için Instagram hesabımı nasıl silerim? işlemi yapmalısınız.

    Instagram hesabınızı sildiğinizde, profiliniz, fotoğraflarınız, videolarınız, yorumlarınız, beğenileriniz ve takipçileriniz kalıcı olarak silinir.

    alattin alattin (16999)