İnstagram hesabım 1 haftadır kapalı form atıp mail gönderdim cevap alamadım.

Merhaba kişisel olmayan instagram hesabım yani yemek sayfamdı. Yaklaşık 1500 takipçim vardı. Bir anda kapatıldı daha sonra topluluk kuralları nedeniyle denildi. 1 hafta oldu. Kapatıldığı gün form gönderdim bana mail attılar. Dediklerini yaptım ama ne olumlu ne de olumsuz cevap alabildim. Yardım edebilir misiniz?

eda17 eda17 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram'ın dediklerini yaptıysanız beklemeniz gerekiyor bu işlem uzun sürebilir. Bu bilgilerinizin doğru olup olmadığını inceliyorlar ve ona göre geri dönüş yapıyorlar ayrıca senin gibi bir çok kişi mail yolladığı için biraz zaman alabilir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Öncelikle teşekkür ederim., doğru diyorsunuz. Peki kapatılan hesapta benim fotoğrafım yoktu sadece yiyecek fotoğrafları vardı. Mail de kodla birlikte fotoğrafımı çekip attım da. Bir sorun oluşturur mu? Bir de ne kadar süre beklemem gerek? eda17 2 yıl önce
    • 10-15 gün tahminen sürebilir. Discord gurubumuza katılmadıysanız katılabilirsiniz https://discord.gg/EC872D9rwm @eda17 darkcrak 2 yıl önce
    • tamamdır teşekkür ederim. belki daha sonra katılıırm. eda17 2 yıl önce
    • Rica ederim :) @eda17 darkcrak 2 yıl önce
    • Merhaba tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama 14 gün oldu instagram hesabım kapatılalı. Ne bir olumlu ne de olumsuz mail aldım. Hala bilgilendirme yok. Ne yapabilirim? eda17 2 yıl önce
    • Beklemen gerekiyor yapabilecek bir şey yok. Bu işlem uzun sürebilir yani 1 ay da sürebilir. @eda17 darkcrak 2 yıl önce
    • Peki 1 ay sonra hesap otomatik kapanmaz değil mi? eda17 2 yıl önce
    • 2 kere form göndermiştim yanlışlıkla ondan da olabilir mi? eda17 2 yıl önce
    • Hiç bir fikrim yok hesabın kapanmaz. @eda17 darkcrak 2 yıl önce
    • tamamdır teşekkürler :) eda17 2 yıl önce
    • Rica ederim :) @eda17 darkcrak 2 yıl önce