Instagram hesabim aniden kapandı ve doğrulamak için eposta adresine kod geldi, ne yapmalıyım?

 Instagram hesabim kapandı birden nasıl olduğunu anlamadim doğrulamak için  eposta adresime bir kod geldi, dediklerinizi yapıp gönderdiğimde dönüş yapilacak mı acaba mail adresime?

zhdazra zhdazra (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabınız ile ilgili şikayet olmuştur. Bu sebepten hesabınızı doğrulatmanız gerekiyor.

    Bunu yaparken mail gerçekten intagramdan mı gelmiş bunu kontrol edin. Sahte bir email adresinden gelmiş olabilir.  Eğer gönderen email adresi doğruysa  işlem yapın.

    hakan hakan (15424)