İnstagram hesabim baskasinin eline gecti.Hacklendi

Herkese merhaba

instagram hesabim hacklendi ve yardim merkezinden form doldurdum.Ve bana soyle baslayan mail geldi

Lütfen bu e-postayı, aşağıdaki kodun el yazısıyla yazılmış bir kopyasını elinizde tutarken çekilmiş bir fotoğrafınızı ekleyerek yanıtlayın.
BURAYA KADAR SİKİNTİ YOK KODU YAZDİM FOTOGRAFİMLA BİRLİKTE GONDERİCEM AMA YANİTLA DEDİGİMDE MAİL GİTMİYOR?  Teslim edilemez mail bana geri donuyor.Nedeni ise heralde otomatik mesaj servisi.Ama gelen mailde yanitlayin diyor olmuyo ne yapmam lazim :(
cbromer cbromer (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Elinizdeki foto ile tekrar yardım merkezine başvurun, onlar sizi yönlendireceklerdir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Anladim fakat yardim bolumune fotograf atliyormu ben atilmiyor diye biliyorum cbromer 7 yıl önce
    • Cok guzel yardimci oluyosunuz ya! cbromer 7 yıl önce
    • Kardeşim biz ne yapalım ki şimdi instagram yanıtla mesajına yanıt verdirelemiyorsa sende imkanları biraz zorla.Mesela resmi bir siteye yükle hızlıresim gibi oradan aldığın linki yardım merkezine ulaştır. ismailsarp 7 yıl önce