Instagram hesabım çalındı e-postamı bilmiyorum ne yapabilirim?

allahını kitabını seven bana yardım etsin instagram hesabım çalındı e postam değiştirildi şuanki e postamı bilmiyorum nasıl geri alabilirim?

sevgikilinc sevgikilinc (22)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram çalınan hesabı geri almayla ilgili uzmanim.net'te bir sürü içerik yaptık. Bunlar sana yardımcı olacaktır. Videolu anlatımı aşağıya bırakıyorum. Detaylı bir şekilde sakın kafayla izlersen emin ol yapacaksın.

    Yalnız telefonunu kesinlikle sıfırlama. Sıfırlarsan çalınan Instagram hesabını geri alma ihtimalin otomatikmen uçar. Sebebini ve daha fazlasını aşağıdaki linke tıklayarak videodan öğrenebilirsin.

    Çalınan Instagram hesabını geri alma - 2019 | VİDEOLU ANLATIM

    omercik omercik (9418)