Instagram hesabım çalındı hesabımı nasıl koruyabilirim?

Hesabı defalarca aldım bu gece ama geri çaldı üstelik tehdit de ediyor geri nasıl alabilirim onun çalamayacağı şekilde

smeyyenur smeyyenur (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sürekli hesabınız çalınıyorsa telefonunuzda virüs, trojan gibi bir zararlı yazılım vardır. Telefonunuzu bir telefoncuya götürün ve temiz rom, fabrika rom yükletin.Bu telefondaki işletim sisteminin fabrika ayarlarına getirilmesi demektir.

    Bir instagram hesabının sürekli çalınması normal değildir. O telefonda özel bilgilerinizi tutmayın.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

      Hesabını geri aldıktan sonra Instagram Güvenlik ayarlarından "İki Faktörlü Doğrulama"yı etkinleştir. Bunu yaptığın zaman artık hesabını çalamaz tekrar.

      omercik omercik (9418)