Instagram Hesabim Çalındı Kız Kardeşimin

Kardeşimin Instagram hesabı çalındı ve şifresi gmaili numarası değiştirildi

teymur22 teymur22 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    instagram'a mail atınız durumu söyleyiniz, onlar sizden kimliğinizle birlikte sizin fotorğafınızı isteyecektir. o şekilde geri alabilme şansınız var fakat ne kadar erken dönüş yaparlar bilemem. destek hattına mail atın.

    bu linkteki formu doldurun. hesabım donduruldu diyecek ama ona aldırmayın siz. buradan da instagram size mail atıp oraya cevap olarak da detaylı şekilde dediğim gibi mail atın.

    xebeth xebeth (37)
    3 yıl önce cevaplandı

      mailinizi kontrol edin gelen kutusuna e posta degiştirildi diye mail geliyor bu ben degilim derseniz o mail onaylanmaz..

      krsn krsn (233)