Instagram hesabim çalindi. Nasil geri alabilirim?

Instagram sayfam çalindi. Bütün herşeyi sifirlamişlar. Ben hesabimi nasil geri alabilirim?

cancu cancu (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram hesabınızın şifresini yenileyin şifremi unuttum kısmından şifremi unuttum tıklatın bağlı e posta adresinize kod gelir o kodu Instagram hesabınza girin tamamı yıklatın tamadır e postanızı çalan kişi değişmiş ise yapılack pekde birşey yok bazı sitelrdeki palavralara inanmayın şifre kırma tekrar alma vs Instagram hesabım çalındı diye şikayet edin en azından kapatırmaya çalışın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Burada @murat çok güzel anlatmış: Çalınan, hacklenen Instagram hesabı nasıl geri alınır?

      Adım adım okuyun her ihtimali yazmış.  Adımları yaptıkdan sonra çalışan intagram hesabını geri almanınız için bir müddet beklemeniz gerekecektir. Bu süre 1-2 gün de olabilir bir kaç haftada.

      hakan hakan (15409)