Instagram hesabım çalındı, nasıl geri alabilirim?

Merhaba
Instagram hesabım çalındı, mail adresimi değiştirdiler. Instagram yardım merkezine mail gönderdim ve onlarda bir fotoğraf ile gönderdikleri kodun el yazım ile fotoğraflanmasını istedi. Hemen cevap verdim ama geri dönüş sağlanmadı. Instagram hesabımı tekrar geri alabilir miyim? Kendi hesabım ve fotoğraflarım var.

hnkirci hnkirci (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çalınan hesabında fotoğraflar duruyorsa ve istedikleri maili doğru şekilde gönderdiysen Instagram 1-2 gün içinde geri dönüş yapıyor. Bu konuda dikkatli ve hassaslar.

    Gönderdiğin fotoğrafta olması gereken özellikler:

    -Hem kodun hem adının yazması gerekir.

    -Hem kodu hem de yüzünü net şekilde göstermelidir.

    -JPEG dosyası olarak kaydedilip yanıt e-postaya eklenmelidir.

    Bu şartlara göre doğru şekilde gönderdiğine eminsen geri dönüş yapılacaktır.

    damlakoc damlakoc (1391)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Daha önce sizin yaşadığınızı yaşayan üç-dört kişiyle karşılaştım. Hepsine geri dönüş yapıldı. Maile tekrar tekrar cevap vermeniz anlamsız olur. Birkaç gün bekleyin. damlakoc 7 yıl önce