Instagram hesabım çalındı. ne yapabilirim?

17 bin takipçili hesabım çalındı çalan kişi e-postamı kullanıcı adımı telefon numaramı degiştirdi nasıl kurtarabilirim yardımcı olun lutfen

dila5 dila5 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çalan kişi size ait telefon numarası, e posta adresini, ve şifreyi değiştirdi ise, sizin intagrama normal olarak giriş yolunuz kalmamış demek oluyor.Bu durumda tek bir şansınız olacak.Instagram destek ekibine mail atmalı ve durumu anlatmalısınız.Eğer instagram destek hesabınızı geri alma şansınız olacak.

    Lütfen aşağıdaki konuyu inceleyin.Konuda yer alan Instagram çalıntı bildirimi linkine tıklayarak hareket edin.

    Çalınan, hacklenen Instagram hesabı nasıl geri alınır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)