İnstagram hesabım çalındı. Şifresi ve email adresi değiştirildi. Nasıl geri alabilirim

Kullandığım instagram hesabı çalındı. Şifre ile e mail adresi değiştirildi. Telefon numarası ile kayıt yapmıştım. Kapatıldı diye hata veriyo

huseyinbayar0684 huseyinbayar0684 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram hesabınız çalındı ise size ait tüm giriş ve diğer bilgiler değiştirilmiş olabilir.Bu durumda sizin hesabınıza Instagram'ın yardımı olmadan tekrar girmeniz imkansız hale gelir.

    Bu durumda sorunu Instagram'a bildirmeniz ve Instagram tarafından hesabın size iade edilmesini beklemelisiniz.

    Instagram çalıntı bildirimi yapmak için buraya tıklayın.Bildirimi doğru bir şekilde göndermenizin arından birkaç gün içerisinde bir mail alabilirsiniz.Bu mailde söylenilenleri yaptığınızda Instagram tarafından hesabınız size iade edilecektir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Olmuyor. Çünkü kayıt olurken telefon numarası ile kaydolmustum. Telefon numarası yazıyorum. Geçerli E mail adresi girin diyo. Ne yapacam

      huseyinbayar0684 huseyinbayar0684 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Telefon numarası ile kayıt olduysanız ilk olarak şifre sıfırlama kısmından SMS yöntemini denemelisiniz.Eğer hesabınızı çalan kişi telefon numarası değiştiyse ve Instagram da sizin telefonunuzu doğru olarak kabul etmedi ise ve çalıntı bildiriminde de e-posta hesabını doğrulayamamanızdan ötürü hesabınızı kurtarma şansınız sanırım mümkün olmayacak. ismailsarp 7 yıl önce
      • Herhangi bir sosyal medya veya sitede hesap oluşrurken mutlaka bir mail adresi ve gizli soru gibi kendinize bir şifre kurtarma yöntemi eklemelisiniz. ismailsarp 7 yıl önce