İnstagram hesabım çalındı ve benden resim istediler

İnstagram  hesabım çalındı şikayet etim mesaj atılar kodu ve isminiz tam şekilde yazıp atın diye çektim atım tekrar mesaj atılar şunaki kullanıcı adı ve ilk e posta adresi verin dediler verdim acaba hesabı geri alırmıyım yoksa almazmıyım teşekkürler

omerkllllc34 omerkllllc34 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabınızı birisi almış ve daha sonra hesabınızdaki bilgileri değiştirmiş görünüyor.Eğer SMS ve e posta bilirseniz değiştirme saşsınız olurdu ama sanırım bunlar da değişmiş.Bu durumda tek yapmanız gereken bildirmek ti onu da yapmışsınız zaten, sizden kanıt için resminizi isteyebilirler.İnceledikten sonra eğer kabul ederlerse hesabınızı şifrelesini sıfırlamanızı sağlayacak bir bağlantı alabilirsiniz.Şuanda beklemekten başka çareniz yok gibi görünüyor. Hesabı alma olasılığınız yüksek bana kalırsa.

    ismailsarp ismailsarp (6010)