Instagram hesabım çalındı ve yaptığım hiçbir çözüm işe yaramadı, ne yapabilirim?

Merhaba iyi çalışmalar, 03.03.2021 tarihinde Instagram hesabıma girdiğimde hesabın ele geçirildi yazısı çıktı ve her türlü şeyi yapmama rağmen hesabıma giremedim şifremide hatırlamıyorum. Daha da sorun oldu hesabım bir blog sayfasıydı ve geri almak istiyorum. Ayrıca kaydolduğum e-posta'mı girdiğimde de "kullanıcı bulunamadı" dedi kısacası hiç bir türlü giremiyorum.

kullanici245645 kullanici245645 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba burda bulunan bilgilerden yararlanabilirsin ayrıca orda instagrama ait mail adresleri var oraya ingilizce olarak mail atabilirsin hesabınız hakkında gerekli bilgileri vererek.

    Link: https://uzmanim.net/soru/instagram-ile-nasil-iletisime-gecebilirim/90608

    emrah662020 emrah662020 (30)