İNSTAGRAM HESABIM ÇALINDI

Bugün instagramdan çıkıp wpden arkadaşım yazdı bana instagram hesabımın profil fotoğrafını değiştirmiş birisi. giriş hareketlerine girdiğim anda hesap beni attı bu şekilde oldu olay e postası değiştirilmiş ve hesap dondurulmuş ne yapmalıyım acil cevap verin lütfen.

kullanici736139 kullanici736139 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabı şikayet edin

    Hesabınızı güvenlik koduyla geri alamıyorsanız, lütfen bize şikayet edin.

    Instagram'da bir başkasının eline geçmiş bir hesabı şikayet etmek için:

    Android'de:

    1. Giriş ekranında, Giriş Yap kısmında Giriş yapmayla ilgili yardım al seçeneğine dokunun.
    2. Kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi veya telefon numaranızı girin ve İleri'ye dokunun. Kullanıcı adınızı bilmiyorsanız neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi alın.
    3. Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.
      • Yalnızca sizin erişebildiğiniz güvenli bir e-posta adresi girdiğinizden emin olun. Talebinizi gönderdikten sonra, sonraki adımlar için Instagram'dan gelecek e-postayı bekleyin.

    iOS'ta:

    1. Giriş ekranında Şifreni mi unuttun? bağlantısına dokunun.
    2. İleri düğmesinin altında yer alan Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun ve ekrandaki talimatları izleyin.
      • Yalnızca sizin erişebildiğiniz güvenli bir e-posta adresi girdiğinizden emin olun. Talebinizi gönderdikten sonra, sonraki adımlar için Instagram'dan gelecek e-postayı bekleyin.

    krsn krsn (233)